Krema Makineleri Özellikleri Modelleri ve Fiyatları

Krema Makineleri Özellikleri Modelleri ve Fiyatları

Pastaneler İçin Krema Makinesi

Pastane, cafe, restoranlar için krema makinesi çok önemlidir. Yaptığınız tüm kremaların lezzetli olması, müşterilerinizin sizi tekrar tercih etmesinde ana sebeptir. Bu lezzeti yakalamanın bazı püf noktaları vardır. Bunlar kullanılan malzeme kalitesi, yılların verdiği tecrübe ve bunların dışında bir de kullanılan teçhizat. Krema yapımında kullanılan makina sizin performansınızı etkileyen en önemli unsurdur diyebiliriz.

Krema Makinesi Modelleri ve Çeşitleri

Krema makinesi denilence akla sütü kaynatıp soğutup sütün içindeki kremayı yani yağı ayıran makine gelebilir. Bu Süt Krema Makinesi olarak geçmektedir. Pastacıların tatlılar için krema yaptıkları makineler ise Krema Makinesi olarak geçmektedir. Firmamız pastacılar için krema makinesi satışı yapmaktadır. %100 İtalyan; STAFF Krema Makinası R 400 (Cream Machine) ile 120 dakikada 40 litre krema yapabilirsiniz. STAFF Krema Makinası R 600 (Cream Machine) ile 120 dakikada 40 litre krema yapabilirsiniz. Her türlü bilgi ve destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Krema Makinesi Fiyatları?

Krema makinesi fiyatları, makinenin özelliklerine, kapasitesine göre farklılık arz etmektedir. Profesyonel krema makineleri fiyatları ev tipi krema makinelerine göre daha pahalıdır. Eğer büyük bir işletme için krema makinası alınacaksa aşağıda bahsettiğimiz özelliklerin barındırmasına dikkat etmek gerekmektedir. Bu özellik ve daha fazlasına sahip İtalyan Staff Krema Makinelerini inceleyebilir, ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Krema Makinesi ile Ne Yapılır?

Profesyonle bir krema makinesi ile kaliteli kremalar yapabilirsiz. Bu kremalar örneğin spangile, profiterol, yaş pasta gibi tatlılar için kullanılabilir. Piyasada pastacı krema makinası olarak da atlandırılmaktadır.

Krema Makinesi Nerelerde Kullanılır?

Krema makinesi spangile, profiterol, yaş pasta vb. tatlılar için kremalar yapılmaktadır. Bu kremalar cafe, pastane, restoran, dondurma dükkanı, bistro, catering firmaları gibi pasta ve tatlı imalatı ve satışı yapılan mekanlarda kullanılmaktadır.

Krema Makinesi Özellikleri?

Krema makinelerinde bir çok özellik mevcut olup en önemli aranan özellikler şunlardır;

  • Kapak açılınca karıştırıcının durması güvenlik açısından önemli bir özelliktir.
  • Soğutma için düşük su tüketimi tasarruf sağlamaktadır.
  • İnverterli olması düşük güç tüketimini sağlar.
  • Hacminin yüksek olması tek seferde fazla krema yapmayı sağlar.
  • Dikey silindirik yapıda olması biten malzemenin alımını kolaylaştırır.
  • Dijital kontrol, birden fazla mod desteği sağlaması önemli avantajlarıdır.
  • Şeffaf kapak olması kremanın oluşum aşamalarını takip etmeyi kolaylaştırır.
  • Kremanın temas alanları çelik gibi sağlıklı malzemelerden üretilmesi önemlidir.
2905
krema makinesi, krema makinası fiyatları, krema makinası modelleri,